Krótko o nas

Założyliśmy Warsaw Academy of Design, aby prowadzić różnorodne zajęcia z zakresu szeroko pojętej grafiki. Kładziemy duży nacisk na praktykę i szerokie możliwości rozwoju. To, co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście do projektowania, nieustanna praca nad nowymi technikami i podążanie za trendami.

Jesteśmy szkołą, która w praktyczny sposób przygotowuje swoich uczniów do dalszej pracy w dziedzinie designu. Dbamy, aby nie tylko uzyskali solidne podstawy, ale także mieli szansę na doskonalenie swoich umiejętności i kreatywny rozwój.

W Warsaw Academy of Design będziesz czerpał wiedzę oraz zdobywał i rozwijał swoje umiejętności pod okiem wyspecjalizowanej kadry wykładowców z Polski oraz z zagranicy. W naszej ofercie znajdziesz kursy nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla osób pragnących zacząć swoją przygodę z designem.

Naszymi partnerami i klientami są znane polskie oraz zagraniczne przedsiębiorstwa, agencje reklamowe, biura architektoniczne, a także agencje filmowe i animacyjne. Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepszy kurs dla siebie.